سفارش تبلیغ
صبا
 
استفاده افراطی از اینترنت افسردگی می‌آورد


در نتایج این تحقیقات آمده است که استفاده افراطی از اینترنت می‌تواند با اختلالات روانشناختی از قبیل اعتیاد یا افسردگی در ارتباط باشد و اعتیاد به جستجو در اینترنت می‌تواند ضربات جدی را به سلامت مغزی انسان‌ها وارد کند.


به گزارش شبکه ایران به نقل از پایگاه اینترنتی "TGDaily" تحقیقات جدید دانشمندان انگلیسی نشان می‌دهد که احتمال بروز علائم افسردگی در افرادی که زمان زیادی را در اینترنت می‌گذرانند بیشتر است.


تحقیقات این دانشمندان به سرپرستی دکتر "کاتریونا موریسون" در دانشگاه لیدز نشان می‌دهد که برخی از کاربران که در استفاده از اینترنت اعتیاد پیدا کرده‌اند در خود عادات اینترنتی به وجود می‌آورند که بر اساس آن گفتگوی آنلاین در شبکه‌های اجتماعی جایگزین تعاملات اجتماعی در زندگی واقعی آنان می‌شود.


دکتر موریسون می‌گوید: اینترنت قسمت عمده‌ای از زندگی مدرن ما را فراگرفته اما این مزایا روی تاریکی هم دارد.


وی افزود: در حالیکه بسیاری از ما از اینترنت برای پرداخت صورت‌حساب، خرید و ارسال نامه‌های الکترونیکی استفاده می‌کنیم در همین حال عده زیادی هم هستند که وقت خود را در اینترنت به کارهایی می پردازند که با امور روزمره آنان در تعارض است.


این محققان در نتایج تحقیقات خود آورده‌اند که استفاده افراطی از اینترنت می‌تواند با اختلالات روانشناختی از قبیل اعتیاد یا افسردگی در ارتباط باشد و اعتیاد به جستجو در اینترنت می‌تواند ضربات جدی را به سلامت مغزی انسان‌ها وارد کند.


محققان در مرحله اول مطالعات خود در میان 1319 نفر در رده سنی 16 تا 51 سال میزان استفاده از اینترنت و سطح افسردگی را مورد بررسی قرار دادند که از این میان 1.2 درصد دچار اعتیاد به اینترنت بودند.


این معتادان اینترنتی بیشتر زمان خود را به گشت و گذار در سایتهای مختلف، انجام بازی های آنلاین و اجتماعات آنلاین سپری می کردند و در عین حال نسبت به دیگر افراد مورد مطالعه بیشتر در معرض ابتلا به افسردگی قرار داشتند.


نتایج این تحقیقات در مجله "آسیب‌شناسی روانی" در دهم فوریه به چاپ خواهد رسید.
موضوع مطلب :سرلشکر فیروزآبادی در جمع خبرنگاران:

از محل نصب و تاکتیک‌های خنثی‌کننده موشک پاتریوت آمریکا در منطقه اطلاع داریم

 رییس ستاد کل نیروهای مسلح نصب موشک‌های پاترویت امریکا در اطراف ایران را در جهت خالی کردن خزانه کشورها ارزیابی کرد و گفت: این موشک‌ها در هیچ کجا جواب نداده و ایران نیز از محل نصب و تاکتیک‌های خنثی کننده موشک پاتریوت در منطقه اطلاع دارد.
 سردار سرلشکر سید حسن فیروزآبادی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح صبح روز پنجشنبه در حاشیه اولین جشنواره باقر‌العلوم که به منظور تجلیل از محققین و پژوهشگران علوم پزشکی سپاه برگزار شد، در جمع خبرنگاران با اشاره به اهمیت برگزار شدن هر چه باشکوهتر راهپیمایی 22 بهمن، از همه رزمندگان سپاه، ارتش، بسیج، نیروی انتظامی و وزارت دفاع دعوت کرد تا به همراه خانواده خود در این راهپیمایی در کنار ملت ایران حضور یابند.


ادامه مطلب...


موضوع مطلب :


روایت استاد اخلاق دولت از توبیخ رئیس جمهور و نصیحت رحیم‌مشائی

 حجت الاسلام مرتضی آقاتهرانی‌ با روایتی جالب از جلسه اخیر درس اخلاق برای اعضای کابینه، از توبیخ رئیس جمهور، نصیحت رئیس دفتر احمدی نژاد و پایان تدریس آیت‌الله حائری شیرازی در دولت، سخن گفت.

حجت‌الاسلام مرتضی آقاتهرانی استاد صاحب‌نام اخلاق که به دعوت محمود احمدی نژاد مسئولیت تدریس اخلاق در کابینه‌های نهم و دهم را بر عهده گرفته، به روایتی جالب از جلسه اخیر درس اخلاق خود پرداخت و گفت که رئیس جمهور را به دلیل عدم شرکت در این جلسه مورد تذکر قرار داد.
استاد اخلاق دولت‌ سخنان خود را با این جمله آغاز کرد که "واقعیت این است که همه نیازمند تذکر و نصیحت اخلاقی هستیم و دولت‌مردان هم به دلیل آنکه با امور مهم سر و کار داشته و در معرض آزمون های مختلف قرار دارند، بیش از همه نیاز دارند نصیحت شوند و خود بنده هم با توجه به تاکیدات رئیس جمهور توفیق دارم مباحث اخلاقی را پیگیری کنم ".

* اگر نسبت به "اخلاق " اهمال شود تذکر می‌دهم


ادامه مطلب...


موضوع مطلب :


سه شنبه 88 بهمن 20 :: 7:3 عصر ::  نویسنده : مطالب وبلاگ های پارسی بلاگ

تشییع پیکر سرباز شهید گمنام 


 


ادامه مطلب...


موضوع مطلب :

راهپیمایی مردمی بر علیه رژیم سلطنتی

راهپیمایی مردمی بر علیه رژیم سلطنتی 

ادامه مطلب...


موضوع مطلب :

سه شنبه 88 بهمن 20 :: 7:3 عصر ::  نویسنده : مطالب وبلاگ های پارسی بلاگ
مصاحبه منتشر نشده از موسوی !!

 

 قبل از انتخابات:

..............................


گزارشگر : جناب آقای مهندس هدف شما از ورود به عرصه انتخابات چیست ؟


مهندس : هیچی ، من هم مانند دوست عزیزم شیخ چیز برای تغییر آمده ام .


گزارشگر : چقدر به این نظام اعتقاد دارید؟


مهندس : خیلی زیاد . اونقدر که قابل وصف نیست !


گزارشگر : آیا تابه حال به این نظام و کشور خیانت کرده اید؟


مهندس : به هیچ وجه . میخواهم آن روز نباشد.


گزارشگر : آیا در دولت شما توصیه های رهبری نیز مانند دولت گذشته از جایگاه ویژه ای برخوردار خواهند بود؟


مهندس : قطعا ، بنده مخلصشون هم هستم.


گزارشگر : آیا تهدیدات آمریکا ، اسرائیل و قدرتهای سلطه گر غربی در مدیریت شما تاثیری دارد ؟


مهندس : مطمئنا خیر . بسیاری از مشکلات کنونی دوستان چیز طلب ما با اصولگرایان ناشی از همین مسئله است.


گزارشگر : به نظر شما آیا نظام اسلامی ، نظامی مناسب برای کشور است ؟


مهندس : همین را بگویم که من به امید این نظام پا پیش نهاده ام.


گزارشگر : نظر شما نسبت به نظام امپریالیستی چیست؟


مهندس : درموردش صحبت نکنیم بهتراست. چون سابقه فسادشان گوش فلک را کرد کرده است.


گزارشگر : نظرتان در مورد مدیریت دولت آقای خاتمی چیست ؟


مهندس : مدیریت به معنای واقعی . فقط همین


گزارشگر : مدیریت آقای احمدی نژاد چه ؟
.....


پس از انتخابات :

از آنجایی که مهندس عزیز ما پس از انتخابات دچار یک چرخش 180 درجه ای شد نیاز به مصاحبه جدید نیست...........


همون متن بالا را از پایین به بالا بخونید درسته !!!!!موضوع مطلب :


 یکی از امضاکنندگان طومار شکایت علیه سران فتنه تاکید کرد: در صورت بی‌توجهی دستگاه‌ قضایی به پیام مردم و عدم رسیدگی به شکایت اخیرآنان،‌ تشکل‌های مردمی در برابر دستگاه قضایی تجمعات متعددی را برگزار می‌کنند.

? گزارش تصویری مرتبط

-------------------------------

امیرعلی حسینی فرد یکی از امضا‌کنندگان طومار شکایت و درخواست بازداشت سران فتنه در گفتگو با خبرنگار سیاسی فارس با اشاره به این که میلیون‌ها نفر از مردم کشورمان این طومار را امضا کرده‌اند،‌خواستار رسیدگی سریع دستگاه قضایی به درخواست مطروحه در این طومار شد.
صبح دیروز گروهی از نمایندگان تشکل‌های مردمی سراسر کشور که تحت عنوان جنبش مردمی ایران علیه قانون گریزی فعالیت می‌کنند طی تجمعی مقابل ساختمان دادسرای عمومی و انقلاب تهران با ارائه طوماری با بیش از یک میلیون امضا بازداشت و محاکمه سران فتنه را خواستار شدند.
حسینی فرد تاکید کرد: مردم ایران در حماسه تاریخی روز 9 دی پیام خود را به صورت آشکار و رسا فریاد کردند و بسیاری از احزاب،‌ تشکل‌ها و گروه‌ها و فعالان سیاسی نیز بر ضرورت رسیدگی به پیام مردم از سوی قوه قضائیه تاکید کردند. بنابراین دستگاه قضایی باید به وظیفه ذاتی خود یعنی رسیدگی به این شکایت و بازداشت سران فتنه اقدام کند.
حسینی با اشاره به این که سران فتنه با رفتار لجوجانه و خیانت‌بار خود امنیت و آرامش جامعه و اقتدار جهانی نظام اسلامی ایران را خدشه دار کرده‌اند افزود: انتظار این است که مسئولان قضایی کشور به پیام مردم در حماسه تاریخی روز 9 دی و همچنین متن طومار اخیر که با بیش از یک میلیون امضا به دستگاه قضایی ارائه شد، توجه کنند.
وی خاطرنشان کرد: اگر بی‌توجهی‌ها و غفلت‌ها به پیام مردم ادامه یابد صاحبان میلیون‌ها امضا به وظیفه‌ خود که امام راحل در وصیت‌نامه خود به آن تاکید کرده‌اند، عمل می‌کنند و تجمعات متعددی را در پیگیری خواسته حقوقی و قانونی خود در سراسر کشور برگزار می‌کنند.
در طومار ارائه شده به قوه قضاییه که خطاب به آیت الله صادق آملی لاریجانی تنظیم شده آمده است: همانطور که استحضار دارید بیش از 7 ماه است جمهوری اسلامی ایران با فتنه ای عظیم که تحت حمایت استکبار جهانی و ایادی داخلی آنها است روبرو می‌باشد.
در این فتنه بزرگترین سرمایه های این کشور از جمله آبرو و حیثت نظام اسلامی، امنیت و نظم اجتماعی توسط عده‌ای به تاراج گذاشته شده است.
آنچه در این میان از حساسیت فوق العاده برخورد است مدیریت و فرماندهی فتنه‌ای است که توسط برخی از عناصر شکست خورده در انتخابات رقم خورده است کسانی که تحت هیچ شرایطی حاضر نشدند به قوانین جمهوری اسلامی تن داده و آرای ملت را محترم شمارند.
در ادامه این بیانیه تاکید شده است: متاسفانه این عناصر با سوء استفاده از رافت اسلامی ، آزادانه به اقدامات غیر قانونی خود ادامه داده و هنوز متنبه نشده اند و این شرایطی است که بر اساس توطئه‌ها و فتنه انگیزی‌های آنها تا کنون‌ دهها نفر کشته و خسارات فراوان مادی و حیثیتی به کشور و مردم اسلامی ایران وارد شده است.
در ادامه این طومار تصریح شده است: اینجانبان به عنوان نمایندگان مردم استان‌های مختلف کشور با تهیه‌ طومار و میلیون‌ها امضاء از اهالی شهرستان‌ها و استان‌های مذکور ضمن اعلام انزجار از رفتار و افعال خائنانه فتنه انگیزان از آن مقام تقاضا داریم با توجه به دلایل ذیل الذکر به شکایت و مطالبه ملت مسلمان ایران در این طومارها عنایت کرده ، سران فتنه اخیر از جمله موسوی، کروبی، خاتمی و عناصر وابسته به آنان را به دست عدالت اسلامی سپرده و هر چه زودتر با دستگیری آنان مقدمه محاکمه قضایی نامبردگان را فراهم آورید.
در این طومار با تاکید بر این‌که هر چند نامبردگان در دادگاه افکار عمومی به اتهام ارتکاب جرائم فوق در 9 دی ماه سال جاری محکوم شده‌اند، آمده‌است: هتک حرمت به ساحت مقدس حضرت سید الشهداء (ع) در مراسم عزاداری عاشورای حسینی، هتک حرمت به ساحت مقدس حضرت امام خمینی (ره)، ضربه زدن به چهره نظام اسلامی در عرصه بین المللی، تخریب اموال عمومی و بیت المال مسلمین، ایجاد ناامنی آشوب و رعب و وحشت در کشور، اختلال و مزاحمت در کسب و کار مردم و ضربه جدی به اقتصاد کشور، تضعیف نظام جمهوری اسلامی و زیر سئوال بردن اقتدار آن و بر هم زدن آرامش محیط علمی دانشگاه‌ها از دلایلی است که ما بر اساس آن خواستار بازداشت و محاکمه فتنه گران و سران آن هستیم.
موضوع مطلب :


عضو شورای مرکزی مجمع روحانیون مبارز گفت: 22 بهمن سرآغازی برای اداره کشور به دست خود مردم و نیز تحقق شعار استقلال آزادی جمهوری اسلامی بود و در این راستا باید در این روز شاهد تجلی حضور همه مردم و اقشار در راهپیمایی ملی 22 بهمن باشیم.


حجت الاسلام و المسلمین عبدالواحد موسوی لاری در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی باشگاه خبرگزاری فارس، «توانا» با اشاره به لزوم حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن اظهار داشت: روز 22 بهمن با تمام مناسبت‌های دیگر ما متفاوت است و بر این اساس این روز یادآور به ثمر رسیدن مقاومت‌ها و ایثارها و شهامت‌ها و شهادت اقشار مختلف مردم در راه انقلاب و نیز رهبری و ایثارگری امام امت می‌باشد.
وی افزود: مهمترین مسئله در روز 22 بهمن این است که این روز به عنوان یک خاطره و یک روز بیاد ماندنی برای مردم ما محسوب می‌شود و در این راستا باید مراسم این روز را به بهترین نحو برگزار کنیم.
عضو شورای مرکزی مجمع روحانیون مبارز خاطرنشان کرد: روز 22 بهمن سرآغازی برای اداره امور کشور به دست خود مردم و نیز تحقق شعار استقلال آزادی جمهوری اسلامی بود و در این راستا باید در این روز شاهد تجلی حضور همه مردم و اقشار در راهپیمایی ملی 22 بهمن باشیم.
وی افزود: روز 22 بهمن باید روز بازگشت به اصالت‌های انقلاب و استقلال و آزادی باشد و دست‌اندرکاران کشور هم باید این موضوع را مدنظر خود قرار دهند.
عضو شورای مرکزی مجمع روحانیون مبارز در ادامه اظهار داشت: 22 بهمن باید روز مردم باشد و یک جناح و گروه خاص نباید این روز را به نفع خود مصادره کند و یا از حضور مردم در این روز برای تایید سیاست‌های خود و یا مدیران و یا برخی جناح‌‌ها بهره‌ ببرند.
موسوی لاری گفت: روز 22 بهمن روز امام و روز امت اسلامی می‌باشد و بر این اساس حضور مردم در این روز باید امید به آینده را برای مردم تداعی کند تا این روز آغازی برای مشارکت همگانی در آینده کشور باشد.
وی در پایان خاطرنشان کرد: جریانی که مدیریت مراسم 22 بهمن را در دست دارد و تمام کسانی که این روز را مدیریت می‌کنند باید در این روز تنها حضور مردم را مدنظر قرار دهند و مسائل جناحی و گروهی را کنار بگذارند.
موضوع مطلب :


بعد از آنکه حاجیه خانم گفت: «اگر به موسوی سیمرغ ندادند بریزید به خیابون»، هیات داوران، برنده*های سیمرغ بیست و هشتمین جشنواره فیلم فجر را که قبلا اعلام کرده بود، بدین شرح اصلاح کرد:
هاشمی* رفسنجانی؛ برنده سیمرغ بلورین بهترین طراحی صحنه برای فیلم «نصف مال من، نصف مال تو»
میرحسین موسوی؛ برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد برای فیلم «هیچ»
مریم قجر عضدانلو ابریشمچی رجوی؛* برنده دیپلم افتخار برای فیلم «خون*بازی»
محمد خاتمی؛ برنده سیمرغ بلورین بهترین فیلمنامه اقتباسی برای فیلم «حاجی واشنگتن»
مهدی کروبی؛ برنده تمشک طلایی بدترین بازیگر نقش مکمل پنجم برای فیلم «دیوانه*ای از قفس پرید»
فائزه هاشمی؛ برنده سیمرغ طلایی نقش مکمل زن برای فیلم «دیشب باباتو دیدم آیدا»
محسن مخملباف؛ برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل نامرد برای فیلم «سگ*های ولگرد»
مهدی هاشمی*رفسنجانی؛ برنده لوح سپاس داوران، برای فیلم «اگه می*تونی منو بگیر»
علی مطهری؛ برنده دیپلم افتخار برای فیلم «توجیه»
محمدباقر قالیباف؛ برنده سیمرغ بلورین بهترین فیلم بخش نگاه نو، برای فیلم «بگذار زندگی کنم»
ناطق نوری؛ برنده سیمرغ بلورین بهترین صدابرداری برای فیلم «پاداش سکوت»
احمد توکلی؛ برنده بهترین کارگردانی اثر مستند نیمه*بلند برای فیلم «یک الف ناقابل»
حسین شریعتمداری؛ برنده سیمرغ بلورین بهترین تدوین برای فیلم «مردی که زیاد می*دانست»
محسن رضایی؛ برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل سوم برای فیلم «شب به*خیر فرمانده»
علی لاریجانی؛ برنده دیپلم افتخار بهترین موسیقی متن برای فیلم «پرسه در مه»
حسن روحانی؛ برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر مکمل برای فیلم «تشریفات»
عطاء*الله مهاجرانی؛ برنده لوح بهترین چهره*پردازی برای فیلم «همیشه پای یک زن در میان است»
جمیله کدیور؛ برنده دیپلم افتخار برای فیلم «زن زیادی»
حسین مرعشی؛ برنده سیمرغ بلورین بهترین جلوه*های ویژه برای فیلم «جیب*برها به بهشت نمی*روند»موضوع مطلب :


<   1   2   3   4   5   >>   >   
آرشیو وبلاگ های پارسی بلاگ
درباره وبلاگ

نویسندگان
طول ناحیه در قالب بزرگتر از حد مجازفروش بک لینک